Zaatakowano Twoją stronę na WordPressie? Zleć usuwanie malware

Zaatakowano Twoją stronę na WordPressie? Zleć usuwanie malware

Potrzebujesz sprawdzić, komu zlecić usuwanie wirusów ze strony www? Nie zwlekaj! Koniecznie odwiedź https://wpmagus.pl/uslugi/usuwanie-wirusow-malware-czyszczenie-skutkow-infekcji-ataku/

WordPress stał się w minionych latach tak modnym systemem zarządzania treścią, że ilość stron i sklepów działających z jego zastosowaniem liczy się obecnie w setkach milionów. Częstotliwość korzystania z tego CMS-a sprawia, iż strony wykonane na WordPressie bywają ulubionym celem ataków cyberprzestępców. W razie zawirusowania strony malware, niezbędne jest usunięcie infekcji z WordPressa.

Po czym poznać zainfekowanego WordPressa?

Nie dajesz rady zalogować się na stronę? Treści zmieniły się bez Twojej wiedzy? Na stronie znalazłeś linki do obcych Ci portali? A może ze strony wysyłany jest spam? To tylko kilka z potencjalnych objawów alarmujących o zawirusowaniu witryny. W takich przypadkach nieodzowne jest szybkie działanie, żeby znaleźć źródło infekcji, a w konsekwencji przywrócić stronę internetową do należytego funkcjonowania. Usuwanie wirusów z WordPressa z reguły przekracza wiedzę osób, które codziennie parają się tylko tworzeniem sklepów i stron na tym systemie zarządzania treścią, w związku z tym czyszczenie WordPressa ze złośliwych wtyczek lub po atakach hakerów najlepiej zlecić specom od tego rodzaju zadań.

Usuwanie infekcji ze strony www – skrupulatny przegląd plików oraz baz danych strony

Profesjonaliści zajmujący się czyszczeniem infekcji ze stron opartych na WordPressie w obrębie swoich działań naprawczych prowadzą wnikliwy przegląd baz danych i plików strony. Analizują pliki htaccess i wp-config, jak również kod zainstalowanych na stronie wtyczek i motywów. W toku czyszczenia zainfekowanego WordPressa implementowane są na stronie dodatkowe zabezpieczenia, które obniżą niebezpieczeństwo powtórnej infekcji. Jeśli trwająca dłuższy okres czasu infekcja była powodem włączenia strony do listy wykluczeń (m.in. w oprogramowaniu antywirusowym), po usunięciu wirusów z WordPressa eksperci podejmują też konieczne działania w celu wykreślenia jej z tego typu katalogów. Naprawa wszystkich następstw ataku hakerskiego nie daje pewności, że podobny przypadek nie nastąpi za kilka miesięcy, dlatego kluczowe jest okresowe aktualizowanie systemu zarządzania treścią i używanych na stronie internetowej wtyczek.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]