Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Na www.fotografsv.pl uzyskasz kompleksową pomoc fachowca w zakresie wykonania wirtualnego spaceru z modelem 3D

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się bardzo popularne, co powoduje, że znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w dostępny sposób przedstawienia siedziby firmy lub nieruchomości ważnej dla naszego biznesu. Jest to interesująca prezentacja, którą opłaca się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo podmiotów nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje oraz co daje jego publikacja w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer 3D – podnieś atrakcyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie, które tworzą realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przechodzić do sąsiednich miejsc nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to więc możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery można dodawać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów przeglądających Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element kierujemy się do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy związane z tym opłaty. Możemy go natomiast prezentować klientom na stronie www naszej firmy.

Dlaczego opłaca się stworzyć wirtualny spacer w Mapach Google??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Główny z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy oraz jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, że dużo chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie www oraz w wizytówce Google umieścimy wirtualny spacer i fotografie wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie wyróżniać nas bardziej od marek nie posiadających spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też bardzo proste. Na rynku istnieje wielu doświadczonych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie ważne – w krótkim czasie sporządzą taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Bezspornie będzie to branża hotelarska, w której często chcemy pochwalić się najlepszymi nieruchomościami. Możemy również zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, jak salon piękności lub siłownię. Wirtualny spacer okaże się pomocny także wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, żeby przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]