Wideo marketing dla firm i instytucji – filmowanie imprez i wydarzeń

Wideo marketing dla firm i instytucji – filmowanie imprez i wydarzeń

Filmowanie wydarzeń, eventów oraz imprez to niezwykle skuteczna metoda na promocję własnego biznesu, produktów bądź usług. Profesjonalnie przygotowany film przyciąga uwagę potencjalnych klientów i sprawnie kreuje korzystny wizerunek marki. Obecnie coraz popularniejsze staje się filmowanie targów, konferencji, akcji promocyjnych i wszelkich imprez plenerowych lub masowych, a na rynku funkcjonuje dużo doświadczonych firmstosujących najwyższej jakości kamery oraz inne urządzenia do produkcji klipów.

Czemu warto zdecydować się na filmowanie imprez?

Filmowanie imprez i eventów to najlepszy sposób na zarejestrowanie unikatowego nastroju oraz przebiegu danego wydarzenia. Żywiołowo zmontowany film może nakłonić donatorów do inwestycji w przedsięwzięcie, a widzów – do wzięcia udziału w przyszłej edycji wydarzenia. Relacja w formie filmu o wiele lepiej trafia do wyobraźni odbiorców niż tradycyjne ulotki, foldery czy statyczne materiały reklamowe. Tę metodę promocji można także użyć online – na własnej stronie www czy portalach społecznościowych.

Filmy eventowe – zatrudnij ekspertów

Profesjonalna i rzetelna ekipa dysponuje specjalistycznym sprzętem, który sprawia, że filmy eventowe przykuwają spojrzenia i zapadają w pamięci na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem eventów korzystają w swojej pracy między innymi z wysokiej jakości dronów do filmowania ujęć z lotu ptaka, lustrzanek cyfrowych nagrywających w rozdzielczości 4K, kamer sportowych czy stabilizatorów obrazu, a to tylko nieznaczny ułamek sprzętu, który gwarantuje znakomitą jakość filmów. Ekipy zajmujące się zawodowo filmowaniem wykorzystują również specjalistyczne oprogramowanie do montowania klipów.