Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Tworzenie sklepu WooCommerce - więcej o ofercie na wpmagus.pl.

Posiadasz firmę i pragniesz rozszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, ale także jeżeli nie masz w ogóle strony www i startujesz od zera, sklep WooCommerce jest trafnym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – opracowanie analizy danych sprzedaży i błyskawiczna personalizacja

Ze względu na to, jak ogromnym powodzeniem mogą pochwalić się strony tworzone w oparciu o WordPress, łatwo zrozumieć fakt, iż błyskawicznie pojawiła się wtyczka umożliwiająca na postawienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano tej wtyczce, ma wiele atutów. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się ekspresowo spersonalizować z stosując darmowe bądź płatne motywy, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod kątem różnych wyszukiwarek, co sprawia, iż jest większa szansa na uzyskanie przyzwoitych pozycji w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć szerszemu kręgowi odbiorców. Na skutek instalacji dedykowanych wtyczek zwiększa się także elastyczność sklepu. Bez trudności można w nim założyć bramki płatności i zaoferować użytkownikom wniesienie opłaty za towary m.in. za pośrednictwem PayU.pl albo DotPay.pl. WooCommerce pozwala również na ewaluacjęwyników sprzedaży (opracowanie różnego typu statystyk) oraz podpięcie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – specjalista zabezpieczy go przed atakami hakerskimi

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce rekomendujemy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale również zatroszczą się o jego ochronę przed atakami cyberprzestępców, poprawną semantykę kodu sklepu oraz instalację jedynie sprawdzonych, koniecznych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce spece zbudują też blog, na którym szybko można informować odbiorców o nowościach oraz promocjach albo zamieszczać poradniki i omówienia sprzedawanych w sklepie artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]