Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Sprawdź lotnisko Balice parking na pandaparking.pl.

Wygoda, sposobność przybycia nawet w bardzo odległe zakątki naszego globu i szybkość – to kluczowe atuty podróży lotniczych, które spowodowały, że tego rodzaju transport zyskał olbrzymią popularność. Podróż, której elementem jest przelot samolotem, łączy się jednakże z kilkoma niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie konieczność dojechania do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu musi wszak przebyć dziesiątki kilometrów. Tak daleką drogę najlepiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne kłopoty związane z przyjazdem na lotnisko prywatnym autem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Monitorowany parking przy lotnisku w Balicach – odpoczywaj spokojnie, twój pojazd jest bezpieczny

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu zorganizować swój wyjazd tak, aby do lotniska dojechać swoim samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą na pewno zamartwiać się o swoje auto, ponieważ parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a pomocniczą asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja rezerwacji na jego stronie www, toteż nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie na odstawienie samochodu. Teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest nadzwyczaj przydatne w czasie silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Balicach – gwarancja wsparcia personelu

Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w okolicy portu lotniczego możemy liczyć również na spore udogodnienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez trudności. Najistotniejszym z nich jest niewątpliwie opcja skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Dodatkowo kierowcy mogą uzyskać wsparcie obsługi parkingu w wielu sytuacjach, jak np. ubytek powietrza w oponach czy też rozładowany akumulator.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]