Sesje coachingowe – odkryj swój pełny potencjał

Sesje coachingowe – odkryj swój pełny potencjał

Zajrzyj w to miejsce, jeżeli interesuje Cię korzystna oferta sesji coachingowych.

Pełne użycie własnych możliwości może okazać się nie takie proste. Czasem zwyczajnie brak nam motywacji, innym razem źródłem kłopotów są kwestie psychologiczne. Niezależnie od powodu, tego typu przeciwności bywają szalenie dokuczliwe i właściwie uniemożliwiają rozwój zawodowy czy osobisty. Co więcej, pokonanie ich bez pomocy osób trzecich jest często jest niewykonalne bądź co najmniej karkołomnie trudne. Z tej przyczyny powinno się skorzystać z doświadczenia specjalistów. Tym bardziej, że metody wykorzystywane współcześnie przez coachów w szeregu kazusów są nadzwyczaj efektywnym instrumentem w usunięciu przeszkód blokujących drogę do osiągnięcia zaplanowanych celów.

Coaching. Jakie zagadnienia analizuje coach?

Praca z coachem powinna rozpocząć się od obustronnego poznania się. Żeby osiągnąć zamierzone efekty, na starcie istotne jest niewątpliwie uformowanie obopólnej ufności i szczególnego rodzaju relacji. W trakcie pierwszych sesji – które mogą być prowadzone za pośrednictwem popularnych komunikatorów internetowych albo przez telefon – coach pozna też cele, umiejętności i cechy charakteru swojego klienta oraz omówi z nim program działania. W czasie współpracy zazwyczaj przeprowadza się kilka sesji coachingowych, trwających przeważnie 1,5 godziny. Zamykające spotkanie to z kolei okazja do ocenienia działań oraz ustalenia, jak klient upora się z konkretnymi trudnościami samodzielnie. To, jakie tematy będą analizowane w trakcie sesji coachingowych zależy od priorytetów osoby zwracającej się o pomoc – może to być wzrost jego efektywności albo podwyższenie szeroko rozumianego zadowolenia z życia.

Profesjonalny coaching – poszerz swoje kwalifikacje zawodowe lub personalne

Na profesjonalny coaching można zdecydować się w wielu przypadkach. Jedną z głównych pobudek uzasadniających skorzystanie z pomocy coacha, jest dążenie do pełnego użycia swojego potencjału celem poszerzenia kwalifikacji personalnych bądź zawodowych. Coach psycholog potrafi też w zauważalny sposób pomóc nam w podwyższeniu komfortu życia, zwiększając stopień satysfakcji oraz ucząc, jak poskramiać niepokoje.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]