Serwis okien wykonuj regularnie

Serwis okien wykonuj regularnie

Na serwismeteo.pl sprawdzisz, jak zamówić serwis okien PCV Warszawa.

Regularnie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona profesjonalny serwisant? Dlaczego warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są podatne na wszelkiego rodzaju zniszczenia i wypaczenia. Na stan okien oraz uszczelek negatywnie wpływają także warunki atmosferyczne – skrajny mróz i żar, śnieg czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w odpowiednim stanie przez długi okres. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać serwisanta. Specjaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczona ekipa serwisu okien może również wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala zredukować utratę ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Specjalista może też zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]