Sala na przyjęcie weselne – jak wybrać tę najlepszą?

Sala na przyjęcie weselne – jak wybrać tę najlepszą?

Jeżeli chcesz zlecić organizację przyjęć weselnych w Krakowie, zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina nowożeńców i sproszeni goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli młoda para zdecyduje się na urządzenie przyjęcia dla dużej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, z jakim będzie musiała się zmierzyć, jest wybranie najlepszej sali na wesele, w której goście będą bawić się w ten ważny dzień w wygodnych warunkach.

Dom weselny – postaw na kompleksową obsługę

Wybierając lokal na wesele nowożeńcy musi rozważyć kilka bardzo ważnych czynników. Na początek musi ustalić ilość uczestników wesela, żeby mieć pewność, iż w wybranym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest też, żeby mieli możliwość zatańczenia. Poza tym nowożeńcy powinni sprawdzić w jakim dystansie od kościoła znajduje się dom weselny i czy dojazd do niego nie będzie uciążliwy. Jeśli na uroczystość zaproszeni są bliscy i przyjaciele z odległych krańców Polski, powinno się szukać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się rozbudowana baza hotelowa. Następną kwestią jest samo zaplanowanie wesela, a więc wybranie menu, udekorowanie sali i znalezienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto szukać takich domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze całościowej organizacji zabawy weselnej.

Dom weselny dla młodych par z małopolski

Młode pary z małopolski, głównie z okolic Krakowa, mogą zaplanować przyjęcie weselne w nadzwyczaj malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach przyjęcia weselne wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się porywającą oprawą. Pałac posiada cztery sale gotowe podjąć ponad setkę gości. Impreza może zostać zorganizowana również w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim będzie mogło bez problemu ponad 300 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż umiejscowiony jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Dojazd orszaku weselnego po ceremonii do Pałacu nie powinien więc trwać dłużej aniżeli 40 minut.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]