Rekomendowany fotograf Google – profesjonalista z certyfikatem

Rekomendowany fotograf Google – profesjonalista z certyfikatem

Uzyskaj pomoc od rekomendowanego fotografa Google.

Wirtualne spacery po firmach stają się popularne, a wiele podmiotów coraz częściej zleca przygotowanie takiego spaceru, a następnie umieszczenie go na wizytówkach Google. Możliwość wirtualnego przejścia się po firmie przyciągnie wielu nowych klientów i zwiększy dochody naszego biznesu. Aby jednak spacer był najwyższej jakości, jego opracowanie warto zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – co go wyróżnia?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania zdjęć, które będą umieszczane w wizytówce Google. Nie jest to fotograf pracujący dla Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google, a więc cechuje się profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, aby zdobyć certyfikat musi opublikować przynajmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (spełniających wymogi Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego należy postawić na rekomendowanego fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego należy wybrać rekomendowanego fotografa Google, jest jego potwierdzony profesjonalizm. Osoba, która sprostała wymogom Google pod względem jakości zdjęć, z pewnością potrafi wykonać wirtualne spacery Google Street View i jakościowe panoramy 360. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy nieprawidłowo zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna też wytyczne dotyczące wykonywania takich fotografii i samo zlecenie wypełni rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera również firmy, które korzystają z jego oferty i może to być dobry początek długofalowej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Fotograf Google oferuje też nieraz więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na inne serwisy takie jak Facebook lub YouTube, doradzić nam podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google, jak również pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym atutem.

Gdzie szukać rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w sieci, np. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po wybraniu miasta otrzymamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może też legitymować się wyjątkowym logo, które sygnalizuje, iż posiada on odpowiednie kwalifikacje i jest zawodowcem w obszarze wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]