Prowadzisz stronę na WordPress? Aktualizację zleć profesjonaliście

Prowadzisz stronę na WordPress? Aktualizację zleć profesjonaliście

Utrzymanie WordPress - tutaj dowiesz się więcej o aktualnej ofercie.

WordPress, stworzony przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, ekspresowo stał się niezmiernie rozpowszechnionym systemem zarządzania treścią. Ponieważ łatwo można przyswoić sobie zasady posługiwania się nim, a przy tym jest niezwykle szybki, używa się go współcześnie do projektowania skomplikowanych stron i sklepów e-commerce. Jednakże ten CMS bywa źródłem problematycznych sytuacji, zatem ważną i przydatną usługą jest opieka techniczna nad stroną www.

Opieka nad stroną WordPress – nie lekceważ regularnej instalacji nowych edycji CMS-a

Podstawą bezpieczeństwa strony jest bezspornie zaktualizowanie jej do najnowszej wersji systemu zarządzania treścią. Częstokroć jednakże podmioty po zaprojektowaniu strony zaniedbują okresową instalację kolejnych wersji CMS-a bądź aktualizacji używanych dodatków, przez co narażają stronę na ataki cyberprzestępców czy zawirusowanie. Co więcej, pomimo iż WordPress jest niesłychanie nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować niezamierzonymi komplikacjami z właściwym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Z tej przyczyny ważne jest, żeby działanie to przeprowadzała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie oddziału technicznego, trzeba powierzyć opiekę techniczną nad stroną internetową zewnętrznemu ekspertowi.

Opieka techniczna nad stroną – usługa dla dużych i małych firm i blogerów

Usługa aktualizacji WordPressa to oferta kierowana zwłaszcza do klientów biznesowych, zarówno większych jak i małych firm, którym zależy na poprawnym i ciągłym funkcjonowaniu ich strony firmowej oraz zabezpieczeniu jej zasobów i baz danych. Usługa ta pomocna jest także blogerom i freelancerom mającym prywatne strony www. W elementarnym pakiecie usługi znajduje się likwidowanie następstw ataków hakerskich, wykonanie aktualizacji CMS-a i pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych. W pakietach rozszerzonych oferowane są również rozmaitego typu monitoringi (np. logowań użytkowników, zmian treści i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]