Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Jeśli chcesz zlecić pozycjonowanie stron Kraków, zajrzyj na http://tinyurl.com/yd74vvqg.

Popularność internetu oraz wygoda użycia go w celu znalezienia potrzebnych usług i towarów spowodowała, że każda firma pragnie teraz zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo założenie strony firmowej nie znaczy, że potencjalni klienci do nas trafią – istotna jest przecież widoczność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Sporo niedużych przedsiębiorstw, które funkcjonują jedynie w określonym województwie bądź nawet w jednym mieście, przykładowo w Lublinie bądź w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – daj się zauważyć w swojej miejscowości

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych lub usług używają na ogół fraz lokalnych, czyli mających w składzie nazwę jakiejś miejscowości, przykładowo “piekarnia kraków”, “sklep rtv kraków” lub “hydraulik kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla niewielkich firm na zademonstrowanie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, zamieszkującym na danym obszarze. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych posiada wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, iż strategia SEO zorientowana jest na podniesienie widoczności głównie fraz lokalnych, m.in. poprzez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się tworzeniem stron www oraz pozycjonowaniem, optymalizacja od ponad 10 lat. W trakcie tych lat gruntownie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym podmiotom podnieść widoczność ich stron firmowych i dotrzeć do nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, rozwinięcie contentu, jak również link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować codziennie efekty pozycjonowania.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]