Projektowanie stron internetowych – nie rób tego sam

Projektowanie stron internetowych – nie rób tego sam

Tworzenie stron www Kraków - tutaj dowiesz się więcej o pełnej ofercie

Funkcjonalność stron internetowych wynika w szczególności z ich projektów. Tworząc strony www musimy nie tylko opierać się na względach estetycznych, ale również przyzwyczajeniach użytkowników – gdy poruszanie się na stronie przysporzy im problemów, szybko wejdą na drugą stronę lub wybiorą usługi innej firmy. Aby zatem strona dała nam oczekiwane zyski, należy zadbać o to, by była właściwie zaplanowana. Jak jednak wygląda profesjonalnie wykonana witryna? Jak zadbać, by użytkownicy nie opuścili jej za szybko?

Projektowanie stron internetowych – na czym się opiera?

Główną regułą, którą należy kierować się projektując witryny internetowe jest wyróżnienie najważniejszych elementów portalu – ściągną wtedy uwagę internauty i skłonią go do kliknięcia. Łatwo uczynić to możemy dzięki użyciu kontrastowych barw, nie zapominając jednak o tym, by kolory bilansowały się na stronie. Ważne jest również to, żeby najważniejsze części strony osadzić na osi, po której porusza się wzrok użytkownika – to kwestia standardów od dawna obowiązujących w internecie.

Powierz projektowanie stron internetowych profesjonalistom

Jak łatwo stwierdzić, zaprojektowanie nowoczesnej strony www nie jest proste. W razie witryny komercyjnej złym pomysłem będzie zatem samodzielne jej przygotowanie. Chcąc mieć gwarancję, że witryna będzie przynosić korzyści, należy zlecić to specjalistom – zwłaszcza firmie specjalizującej się zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]