Profesjonalna opieka nad grobem

Profesjonalna opieka nad grobem

Na www.pong-malopolska.pl zlecisz opiekę nad grobami Kraków.

Wygląd nagrobków zmarłych bliskich jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze jednak mamy chwilę, by się nimi zająć – także, kiedy groby położone są w tym samym mieście, w którym żyjemy. Największe problemy stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy w odległej miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to na szczęście, że pomniki są skazane na to, by pozostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Dlaczego powinniśmy postawić na opiekę nad grobami?

Na podobną usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo spotkać także osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują także inne usługi, czyli zakładanie ławeczek lub pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub korekty napisów.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Stawki, które trzeba opłacić specjalistom czuwającym nad grobami naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależne są zwłaszcza od rodzaju usług – gdy wybieramy tylko jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 zł. Jeśli jednak zależy nam, by firma sprzątała grób co cztery tygodnie, musimy liczyć się z kosztem nawet czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, iż stawki zależne są również od wielkości grobów, zaś najbardziej kosztowne będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Nasza siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]