Planujesz szkolenie biznesowe? Zamów usługę cateringu firmowego

Planujesz szkolenie biznesowe? Zamów usługę cateringu firmowego

Na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/ dowiesz się, jak zamówić catering dla firm w Krakowie.

Spotkanie biznesowe, konferencja lub warsztaty – każde większe przedsiębiorstwo zapewne pewnego dnia stanie przed potrzebą przygotowania takiego wydarzenia. Łączy się to z różnorodnymi zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. przyszykowanie napojów oraz przekąsek dla jego gości. Jeżeli organizowane wydarzenie zainteresuje mnóstwo osób, warto zamówić usługę cateringu firmowego.

Catering biurowy – jak wygląda taka usługa?

Konferencje oraz warsztaty biznesowe to spotkania, które z reguły trwają po 5-6 godzin, częstokroć nawet przez 3-4 dni. Ich uczestnicy dostają ścisły harmonogram prelekcji, pomiędzy którymi zaplanowane są najczęściej dwie niezbyt długie przerwy, podczas których nie da się zjeść sycącego obiadu w okolicznej restauracji. Dlatego konieczne jest udostępnienie gościom niedużych przekąsek oraz napojów, które mogą szybko skonsumować podczas przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, nawet zanieść ze sobą na salę, w której trwa wykład. Firmy świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, a także z drobnymi przekąskami, które można spożyć nie bojąc się o pobrudzenie dłoni i odzieży. Usługa cateringu firmowego obejmuje też użyczenie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Urządzasz kurs? Pamiętaj o bufecie kawowym!

Przerwa kawowa jest bardzo ważna, pozwala bowiem uczestnikom odpocząć po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Co więcej jest to także szansa nawiązania rozmowy z innymi gośćmi oraz przedyskutowania w luźniejszej atmosferze kwestii omawianych na kursie. Automat z herbatą i różnymi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nie ma szans dorównać profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych sympozjów czy płatnych wykładów nie powinni przecież pić z tekturowych kubeczków, zagryzając przyniesione z domu bądź zakupione po drodze w sklepie kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc rangę spotkania i jednocześnie pokaże, że jego organizator zadbał też o dobre samopoczucie gości.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]