Parking przy lotnisku w Balicach – czy warto zostawić tam samochód?

Parking przy lotnisku w Balicach – czy warto zostawić tam samochód?

Wiele osób udających się w podróż samolotem nie przybywa na lotnisko własnym samochodem, lecz przybywa taksówką lub prosi kogoś o przywiezienie. Uważa się, iż tak jest wygodniej, gdyż w innym wypadku powstałby problem, gdzie zaparkować pojazd na czas wyjazdu. Warto jednakże zastanowić się nad rozwiązaniem, którym jest skorzystanie z usług strzeżonego parkingu przy lotnisku. Doskonale zabezpieczony parking długoterminowy, który również przeznaczony jest dla krótszych postojów, znajduje się w pobliżu lotniska Kraków – Balice. Jego oferta kierowana jest do wszystkich podróżnych, którzy korzystają z portu lotniczego, pragnących pozostawić swój pojazd w zaufanym miejscu na cały okres swojej nieobecności.

Parking przy lotnisku – dlaczego warto z niego skorzystać?

Największą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście wygoda, ponieważ pozwala to przybyć na lotnisko swoim autem. Pomimo iż parking zlokalizowany jest nie w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, nie jest to żaden problem, gdyż obsługa parkingu zajmuje się transferem podróżujących z parkingu do portu i z portu na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a same przejazdy organizowane są natychmiast. Ponadto można mieć gwarancję bezpieczeństwa pozostawionego pojazdu, nie tylko dlatego, że jest to parking chroniony na wszelkie możliwe sposoby. Parking jest także ubezpieczony, a więc tak strzeżony pojazd może być o wiele bezpieczniejszy niż zostawiony w przydomowym garażu, gdzie może paść łupem kradzieży w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą takiego wyjścia są również ceny korzystniejsze niż można się spodziewać, a zatem jest to ekonomiczne zarówno w przypadku krótkoterminowego, jak i długoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – usługi dodatkowe

Klienci korzystający z parkingu mieszczącego się w podkrakowskich Balicach mają do dyspozycji wiele udogodnień. Najważniejsze jest to, że mogą wybrać się w podróż w najmniejszym stopniu nie obawiając się o bezpieczeństwo zostawionego samochodu, bo jest on chroniony wszelkimi środkami. Wjazd na parking zabezpiecza szlaban oraz ogrodzenie. Bezpieczeństwo zapewnia sprawny system kamer przemysłowych oraz oświetlenie, a także profesjonalna ochrona, pracująca przez całą dobę. W razie dłuższej podróży, po powrocie klienci parkingu mogą skorzystać z dostępnego rozrusznika oraz kompresora lub poprosić o pomoc w uruchomieniu samochodu obsługę. Powrót jest również tym bardziej bezproblemowy, że po odebraniu bagażu wystarczy zadzwonić na parking pod numer znajdujący się na karcie parkingowej, aby już po kilku minutach móc wsiąść do podstawionego samochodu, który dokona transferu na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt parkowania, która jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu często mogą liczyć na różnego rodzaju promocje.