Parking długoterminowy przy lotnisku – czy warto z niego korzystać?

Parking długoterminowy przy lotnisku – czy warto z niego korzystać?

Co trzeba wiedzieć o Kraków lotnisko parking długoterminowy?

Jedziesz na wczasy za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Parking – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Balicach to jedno z większych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Naszym kraju. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez całą dobęparkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem parkujących aut czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż osoby niepowołane nie będą miały dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie dla pasażerów ze sporą ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich pakunków w autobusie czy pociągu.

Parking długoterminowy – dlaczego warto z niego skorzystać?

Znaczącą zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking świadczy również bezpłatny przewóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna online lub telefonicznie – w mgnieniu oka i bez problemów, a odwołanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) albo przelewem. Dodatkowym pozytywem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]