Organizacja przyjęć okolicznościowych – zadbaj o komfort gości

Organizacja przyjęć okolicznościowych – zadbaj o komfort gości

Pod tym linkiem odnajdziesz pełną ofertę przyjęć w Krakowie.

Gdy ktoś wspomina o planowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, zapewne naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Lecz huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przybywa grono bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to także „18-tki”, komunie święte oraz ceremonie chrztu. Kiedy lista zaproszonych gości jest bardzo długa, przeważnie nie damy rady zaplanować przyjęcia i przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym zakresie. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie stosownej do okazji sali.

Na co zwrócić uwagę wybierając lokal na przyjęcie okolicznościowego?

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z innymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak np. osiemnastka bądź przyjęcie urodzinowe, w której będą brać udział przede wszystkim dorośli, zaproszonym powinno się zagwarantować nie tylko miejsce, gdzie zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Z kolei zabawy, w których sporą grupę uczestników mogą stanowić małe dzieci, między innymi komunie czy chrzty, rekomenduje się zorganizować w lokalu, który prócz wydzierżawienia sali wewnątrz obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie znudzą się za szybko uroczystością i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Potrawy oferowane gościom także powinno się dopasować do okazji. Organizując takie wydarzenie warto zatem sięgnąć po usługi firmy cateringowej, która zatroszczy się o wyśmienite menu, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – imprezy okolicznościowe nawet dla 300 gości!

Znalezienie lokalu na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużym mieście, jest dość proste, ale niewiele ofert może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w iście dworskiej oprawie odbywają się w nim przyjęcia komunijne, chrzciny oraz – naturalnie – wesela, które wszyscy zaproszeni będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną albo kilka sal, w których wygodnie można pomieścić ogółem do 130 osób. Z kolei jeżeli przyjęcie zostanie zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się aż 300 gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce gwarantuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przygotowania menu, poprzez ułożenie oraz przystrojenie stołów, aż po doświadczoną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]