Nie masz czasu na porządki? Zamów opróżnianie piwnic

Nie masz czasu na porządki? Zamów opróżnianie piwnic

Wiosna to okres m.in. garaży, pomieszczeń gospodarczych i strychów. Chcesz zadbać o ład w swoim otoczeniu? Zobacz, kiedy warto zamówić profesjonalne sprzątanie mieszkań i piwnic.

Sprzątanie piwnicy oraz mieszkania – co wyrzucamy?

Uprzątnięcie starej piwnicy to duże wyzwanie – należy wyrzucić nie tylko z zajmujące pomieszczenie stare przetwory, niedziałającą elektronikę czy sprzęty, ale także zatroszczyć się o wywiezienie wszystkiego do miejsca utylizacji. Wyrzucenie niebezpiecznych odpadów do zwykłego kosza jest karalne i niebezpieczne dla środowiska . Mieszkańcy większych miast jak np. Kraków nie muszą samodzielnie porządkować domowych strychów i piwnic – funkcjonują tam firmy, które oferują profesjonalne sprzątanie mieszkań i piwnic. Usługa jest przeznaczona dla osób, które nie mają czasu albo ochoty na pakowanie i sortowanie śmieci – wolą, by czynności te wykonali zawodowcy. Firmy oferujące sprzątanie mieszkań poradzą sobie z rozmaitymi rodzajami śmieci – meblami, dywanami, odpadami wielkogabarytowymi, niebezpiecznymi, elektrośmieciami (sprzęt komputerowy, RTV i AGD), a także odpadami budowlanymi i gruzem.

Ile kosztuje i jak przebiega usługa sprzątania piwnic oraz mieszkań?

Ekipa firm zajmujących się sprzątaniem piwnic i mieszkań dojeżdżają do klientów i na miejscu zajmują się z bałaganem. Przedsiębiorstwa tego typu świadczą kompleksowe usługi porządkowe – udostępniają pojemne kontenery oraz worki na odpady, pomagają zapakować do nich śmieci, wynieść je z mieszkania lub domu, a później przetransportować do miejsca utylizacji. Przedsiębiorstwa te dysponują flotą pojazdów przystosowanych do wywozu rozmaitego typu odpadów i szybko radzą sobie z zagraconymi piwnicami i poddaszami. Cena za usługę jest przeważnie zależna od zakresu wykonanych prac.