Lokal na 18-tkę – jak wybrać najlepszą salę?

Lokal na 18-tkę – jak wybrać najlepszą salę?

Jeśli interesuje Cię korzystna oferta lokalu na 18 w Krakowie, zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Zazwyczaj w przypadku imienin, urodzin bądź różnych rocznic nie urządzamy żadnych zabaw ze znajomymi i krewnymi, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Jednakże zdarzają się takie momenty przełomowe życia, których huczne świętowanie jest wręcz obowiązkowe, a jednym z nich jest bezapelacyjnie wejście w dorosłość, innymi słowy – “osiemnastka”.

Zorganizować przyjęcie w domu czy znaleźć salę na 18 urodziny?

Wraz z osiągnięciem pełnoletności zachodzi mnóstwo zmian w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła brać udział w wyborach powszechnych, nabywać i spożywać napoje alkoholowe, może starać się o stanowiska urzędnicze czy założyć firmę. Jednakże zbliżając się do 18 lat sporadycznie myśli się o tak poważnych tematach – dla młodzieży najistotniejsza jest możliwość urządzenia hucznej imprezy z przyjaciółmi. Opcją jest w zasadzie kolejna „domówka”, ale czy taka zabawa będzie się szczególnie wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie. Z tej przyczyny lepszą drogą jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Na ogół grupa znajomych postanawia urządzić razem imprezę urodzinową, co wymaga wynajęcia odpowiednio przestronnej sali, ale jednocześnie pozwala na zredukowanie jednostkowych wydatków. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących obszerną salę taneczną (trudno wszak jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), a także na lokalach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który przygotuje pyszne dania imprezowe. Chciałbyś urządzić zabawę pod gołym niebem? Znajdź salę urodzinową z możliwością skorzystania z ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim duży namiot i urządzić zabawę z grillem.

Lokal na osiemnaste urodziny – jakie przekąski wybrać?

Wszyscy mają świadomość, że zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie piją alkohol. Trzeba z tej przyczyny obligatoryjnie zatroszczyć się o to, by osoby poniżej 18 roku życia, a przecież może ich nie brakować pośród obecnych, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Odpowiednia dekoracja sali także jest niesłychanie ważna, aby uczestnicy całkowicie oddali się duchowi imprezy. Trzeba zatem wybrać lokal na urodziny, który zadba o udekorowanie ścian według wytycznych solenizanta, jak również optymalnie rozlokuje stoły z napojami oraz przekąskami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” doskonale sprawdzi się menu typu finger food, bazujące na drobnych przekąskach “jeden gryz”, które można skonsumować bez potrzeby siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dostosuje kartę dań nie tylko do charakteru przyjęcia, ale również do potrzeb i zasobności portfela klienta.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]