Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Parking Kraków Balice - poznaj najnowszą ofertę

Podróż samolotem staje się popularnym środkiem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dojechać na lotnisko. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, ale to rodzi pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Parking przy lotnisku – Twój samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu dużych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy postawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co oferują parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle oferują również inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]