Jakie usługi świadczy architekt?

Jakie usługi świadczy architekt?

Na https://joannaklusak.com otrzymasz rzetelną pomoc specjalisty w zakresie wykonania projektów budowlanych Kraków

Pracownia architektoniczna oferuje obszerne spektrum usług – spełnia marzenia osób, które chcą zamieszkać w wygodnym i funkcjonalnym domku jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do instytucji publicznych czy firm. Architekt opracowuje kompleksowy projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie pilnuje postępu robót, planuje odbudowę domu bądź występuje z propozycją aranżacji już egzystujących rezydencji, a także projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym wesprze Cię profesjonalne biuro architektoniczne?

Interesują Cię ciekawe, nowatorskie projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się spośród wielu budynków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie wygodny, a zarazem ergonomiczny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Wśród projektów dostępne są zarówno te zgodne z najświeższymi trendami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektowe – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i domów jednorodzinnych i aranżacji mieszkań. Wykonane realizacje to między innymi biura, żłobki, pensjonaty i obiekty rekreacyjne. Organizacja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb klienta, a także specyfiki danego budynku. Nasze biuro projektów może też zaplanować przestronne i praktyczne garderoby, dzięki którym możliwe jest maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Nasza siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]