Ergonomiczna aranżacja wnętrz – wynajmij doświadczonego projektanta

Ergonomiczna aranżacja wnętrz – wynajmij doświadczonego projektanta

Dowiedz się więcej o działalności architekta wnętrz Kraków

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma duże oddziaływanie na nasz nastrój. Warto zatem zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz wydaje się łatwe, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę profesjonalisty na wszelkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają przeważnie 3 projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko aranżacja wnętrz – inne usługi

Działanie architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały urzeczywistnione, na ogół niezbędny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów mieszkań, architekt oferuje też pomoc przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasza siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]