Czy warto umieścić panoramę sferyczną wnętrza firmy na Facebooku?

Czy warto umieścić panoramę sferyczną wnętrza firmy na Facebooku?

Zobacz, kto przygotuje dla Ciebie panoramy sferyczne wnętrza firmy.

Zdjęcia 360 stopni to bardzo atrakcyjna i stosunkowo nowa forma prezentowania pomieszczeń zakładów pracy czy lokali gastronomicznych. Zazwyczaj spotykamy je wędrując po Google Street View lub wizytówkach Google Moja Firma, ale też napotykamy je na najczęściej używanym portalu społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na zamieszczanie na tablicy firmy takiego interaktywnego zdjęcia. Jak więc możesz zastosować panoramy sferyczne do wyróżniania Twojej marki na Facebooku? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Czym charakteryzują się sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które jesteśmy w stanie oglądać pod różnymi kątami. Dowolne przesuwanie zdjęcia sprawia wrażenie osobistego przebywania w danym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku pozwalają na oglądanie lokalu, nieruchomości bądź budynku poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego rodzaju wykonuje się przy pomocy dedykowanych aparatów oraz aplikacji. Dla użytkowników jedyne co odróżnia je od tradycyjnych fotografii cyfrowych to sposobność wybrania kursorem takiego zdjęcia, a następnie obrócenia go w wybranym kierunku.

Panoramy sferyczne – promuj swój biznes

Panoramy sferyczne na Facebooka to znakomita metoda na wyróżnianie własnej firmy bądź biznesu. Panoramy 360 stopni dają ogromne możliwości prezentacji wnętrza lokalu usługowego, biura czy hostelu. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej ciekawa oraz pozwala wnikliwie zapoznać się z oglądanym miejscem. Umieszczenie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na postrzeganie naszej firmy przez klienta oraz podniesie jego ufność do usług przez nas świadczonych, co zaprocentuje o wiele wyższym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto umieścić na Facebooku w szczególności jeśli prowadzimy biznes, który opiera się na najwyższej jakości wnętrzach (jak przykładowo sale konferencyjne czy hotel), ale też jeśli chcemy zachęcić zainteresowane osoby, aby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne czy też po prostu pokazać naszym klientom miejsce, w którym funkcjonujemy.

Do opracowania sferycznych zdjęć panoramicznych zatrudnij profesjonalistę!

Wykonanie panoramy sferycznej, wprawdzie w teorii można opracować samodzielnie, niemniej jednak do celów biznesowych wskazane jest zatrudnić wykwalifikowanego fotografa, który zajmuje się zawodowo tematyką interaktywnych fotografii. Czemu to najlepsza opcja? Powierzenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję wykonania dobrych jakościowo fotografii, które oprócz tego będą ciekawsze dla widza. Sama usługa nie jest także kosztowna ani trudno dostępna. Fotografów polecanych przez Google do opracowania zdjęć 360 stopni wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym znajdują się wyłącznie Ci profesjonaliści, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google i opublikowali określoną liczbę prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]