Co oferuje parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach?

Co oferuje parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach?

Przelot samolotem startującym z innego miasta potrafi stać się źródłem sporych problemów. Najistotniejszym jest na pewno sposób dotarcia na lotnisko. Jeśli wszak nie wyszukaliśmy odpowiednich połączeń autobusowych, zwykle jesteśmy zmuszeni dotrzeć na miejsce swoim autem. Związane jest to jednak z potrzebą zostawienia pojazdu w odpowiednim miejscu – czyli takim, gdzie nie będziemy bać się mandatu lub złodziei. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem okaże się niewątpliwie wynajęcie miejsca na parkingu długoterminowym. Na czym zatem polega ta usługa? Czego decydując się na nią możemy oczekiwać?

Rezerwacja stanowiska na parkingu długoterminowym

Reguły korzystania z tej usługi będą naprawdę łatwe – miejsce na parkingu możemy najczęściej zarezerwować przez internet. W formularzu w serwisie firmy wystarczy zaznaczyć właściwy termin, a następnie wykonać przelew. Po dojechaniu do miasta z portem lotniczym stanowisko będzie już na nas czekało, a w większości przypadków przedsiębiorstwo zagwarantuje nam również transport na lotnisko. Parking długoterminowy zwykle nie jest związany ze sporymi wydatkami – dzień postoju to bowiem wydatek niecałych dwudziestu złotych, ale warto zauważyć, że kwoty będą tym mniejsze, im dłużej trwała będzie nasza podróż.

Plusy parkingu długoterminowego

Najistotniejszym z plusów zaparkowania samochodu na parkingu długoterminowym będzie to, że są to place monitorowane – nie musimy zatem martwić się bezpieczeństwem stojącego samochodu, który zresztą będzie wówczas dodatkowo ubezpieczony. Firmy prowadzące parkingi długoterminowe przy lotniskach zwykle świadczą również szereg usług opcjonalnych, które z pewnością ułatwią nam zaplanowanie podróży – na przykład wspomniany już transport lub opcję dopompowania kół i załadowania akumulatora po długim postoju. Przed podróżą zazwyczaj będziemy mieli również możliwość zważenia bagażu i tym samym ustrzeżenia się większych kosztów.