Apartamenty w Kościelisku – jak ich szukać i co oferują ich właściciele

Apartamenty w Kościelisku – jak ich szukać i co oferują ich właściciele

Apartamenty Kościelisko - tu dowiesz się więcej o najlepszej ofercie

Kościelisko to urzekająca tatrzańska wieś, którą rok w rok odwiedza wiele tysięcy wczasowiczów pragnących spędzić wakacje na uprawianiu sportu lub innych form aktywności. Jakie detale powinno się wziąć pod uwagę zanim podejmiemy decyzję o wynajmie apartamentów w Kościelisku?

Trasy turystyczne, kolejki widokowe i apartamenty w Kościelisku

Zlokalizowane w województwie małopolskim Kościelisko to punkt startowy na wyprawy w góry – leży nieopodal pieszych tras oraz ośrodków narciarskich. Wczasowicze zainteresowani białym szaleństwem mogą udać się między innymi na Polanę Szymoszkową, która gwarantuje dużo atrakcji zarówno w sezonie zimowym, jak i letnim. Na miejscu można skorzystać z kolei widokowej oraz kąpieliska geotermalnego. Ze wsi Kościelisko można też w mgnieniu oka dostać się do następnego ośrodka narciarskiego położonego na Gubałówce. Po sąsiedzku znajduje się szeroka baza noclegów, a wygodnie wyposażone domki, apartamenty, pokoje czy studia umożliwią solidny odpoczynek po dniu pełnym wrażeń. Interesuje Cię wynajem apartamentu w Kościelisku? Pamiętaj, aby zabukować miejsce noclegowe parę tygodni wcześniej – w sezonie turystycznym najwygodniejsze pokoje są podnajmowane w mgnieniu oka. W okolicy Kościeliska dostępne są apartamenty oraz domki dostosowane do potrzeb rozmaitych grup klientów – zarówno pokoje w przystępnej cenie, jak i luksusowo urządzone studia z basenem czy sauną.

Wynajem apartamentów w Kościelisku – co warto wziąć pod uwagę?

Decydując się na wynajem apartamentu należy w pierwszej kolejności sprawdzić termin pobytu. Katalogi internetowe oferujące ogłoszenia o wolnych domkach, pokojach czy apartamentach pozwalają na segregowanie ich między innymi po dniu przyjazdu i wyjazdu. Jeśli chciałbyś wynająć luksusowo wyposażone miejsce noclegowe w Kościelisku, dowiedz się jakie oferuje udogodnienia. W okolicy Kościeliska znajdziesz apartamenty z prywatną łazienką, kominkiem, urządzeniami AGD i RTV czy jacuzzi. Dla większości przyjezdnych ważny jest również widok na Tatry czy możliwość korzystania z szerokopasmowego internetu w pokoju. Chcesz przyjechać w góry z czworonogiem? Sprawdź, czy właściciele apartamentu zezwalają na przyjazd ze zwierzęciem. Możesz to zweryfikować na stronie internetowej w łatwy sposób – wystarczy zaznaczyć właściwe pole wyboru. Serwisy z ogłoszeniami umożliwiają błyskawiczne i sprawne znalezienie apartamentu odpowiadającego naszym oczekiwaniom.

Nasza siedziba:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]