Automatyczna księgowanie faktur z aplikacją Flobo

Automatyczna księgowanie faktur z aplikacją Flobo

Solidna porcja wiedzy o automatycznym księgowaniem faktur. Przeczytaj koniecznie!

Przedsiębiorcy bezustannie szukają narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a przy tym ograniczyć czas tracony na wykonywanie niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale także obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest na skutek integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a potem śledzi czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada nadany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek manualnego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko ogromnych firm, ale też i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca wystawiają jedynie 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną pożyteczną funkcję, niesłychanie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie borykają się z unikającymi opłat klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Robot do automatycznej obsługi należności dla domów wypoczynkowych, firm oferujących usługi i biur podróży

Nie wiesz czy robot Flobo to pomocna usługa dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka wariantów automatycznej obsługi należności, pośród których znajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu księguje należności abonamentowe, toteż świetnie zda egzamin w szkołach językowych albo prywatnych, czyli wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się także hotelom, pensjonatom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym przeróżne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za realizację usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie monitorować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]