Urządzasz biuro lub mieszkanie? Sprawdź ofertę producenta mebli z Poznania

Designerskie meble Noti - kolekcja Muse

Urządzając pomieszczenie, czy to w nowym domu czy po renowacji mieszkania, staramy się zorganizować jego powierzchnię nowocześnie oraz funkcjonalnie. Zarazem pragniemy, aby wnętrza manifestowały naszą indywidualność, a to niekiedy jest niemożliwe, kiedy urządzamy się korzystając z mebli wytwarzane na masową skalę przez popularnych na całym świecie producentów. Tymczasem świat wyposażenia wnętrz jest o wiele większy aniżeli się wydaje. Polska również może się pochwalić eleganckimi, wyjątkowymi kolekcjami mebli, tworzonymi między innymi przez poznańską markę Noti.

Marka Noti – designerskie meble opracowane z pasją

Noti to wytwórca mebli, działający na rodzimym rynku już od 2005 r. i od powstania koncentruje się na tym, żeby oferowane przez niego sprzęty były komfortowe, proste, a zarazem szykowne i, co najistotniejsze, by charakteryzowała je wytrzymałość. Marka współpracuje z szanowanymi projektantami, tworzącymi swoje produkty z entuzjazmem, dokładając wszelkich starań, żeby maksymalnie odpowiadały one na potrzeby użytkownika. Ważną zaletą mebli marki Noti jest to, iż idealnie pasują zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i biurowych oraz firmowych. Wyjątkowe meble Noti wytwarzane są odręcznie z wysokiej jakości surowców, przy czym produkcja prowadzona jest z dbałością o klimat, między innymi poprzez stosowanie technologii zmniejszających skalę zużycia energii.

Kolekcje Noti – projektując pomieszczenie użyj konfiguratora

Noti oferuje sprzęty, będące oryginalną interpretacją postrzegania tradycyjnych mebli, czego przykładem mogą być sofy z kolekcji Bouli bądź siedziska z kolekcji x40 czy Comfee. Na stronie Noti dostępny jest konfigurator, w którym można sprawdzić wszelkie wariacje mebli z konkretnej kolekcji i wybrać te pasujące do koncepcji aranżacji danego wnętrza. Designerskim meblom tego producenta można przyjrzeć się osobiście w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu oraz w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Dodatkowo meble Noti oferowane są w partnerskich salonach meblowych rozsianych po całej Polsce, m.in. w Lublinie, w Katowicach i w Krakowie.

Zdjęcie pochodzi ze strony noti.pl

Nasza siedziba:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]