Nie spędzaj urlopu bezczynnie – skorzystaj z ofert aktywnych wypraw

Nie spędzaj urlopu bezczynnie – skorzystaj z ofert aktywnych wypraw

Aktywne wakacje dla singli - ta niezwykła oferta Cię zadziwi.

Znane są dwa rodzaje ludzi: pierwsi kochają wolne dni spędzać na błogim lenistwie, a drudzy każdy dzień wolny starają się zorganizować sobie tak, aby zrobić coś spektakularnego, czego dotychczas jeszcze nie przeżyli. Z myślą o takich osób biura turystyczne tworzą nieszablonowe oferty wypraw dla aktywnych.

Wycieczki dla aktywnych – perfekcyjna okazja, by zdobyć kolejne kwalifikacje

Wyprawy dla aktywnych to starannie zaplanowane parodniowe wycieczki dla tych, którzy pragną poznać przeróżne zakątki naszego kraju i świata z całkiem nowej perspektywy. Scenariusz takich wypraw jest wypełniony fantastycznymi atrakcjami, których typowy turysta nie dozna z pozycji wygodnego fotela na werandzie wydzierżawionego domku w górach. Wyprawa dla osób poszukujących ciekawych doświadczeń to dodatkowo perfekcyjna szansa, by przyswoić sobie kolejne umiejętności, gdyż nierzadko łączy się ze instruktażami potrzebnymi do poznania zasad przeżycia w określonym obszarze. Na wyprawie w góry dla aktywnych można m.in. dowiedzieć się, jak posługiwać się czekanem i rakami czy jak poruszać się po via ferratach. Uczestnicy poznają procedury survivalu, jak również tego, jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach, które mogą ich zaskoczyć, czyli np. w przypadku zejścia lawiny. Należy też wspomnieć, że taka wycieczka w góry nafaszerowana jest ciężkimi wyzwaniami wymagającymi zaufania i kooperacji między uczestnikami, co może skutkować zawiązaniem długoterminowych znajomości.

Nie tylko europejskie góry – na wycieczkach dla aktywnych poznasz ciekawe rejony

Atrakcyjne wyprawy, które będą wymagały od nas odpowiedniej kondycji fizycznej, to przede wszystkim wycieczki w góry, w tym także w góry wysokie, a destynacją są łańcuchy górskie w różnych zakątkach świata. Osoby bez doświadczenia w wyprawach górskich, ale z wzorową kondycją fizyczną, mogą zapisać się m.in. na trekking po Podhalu i zdobyć 4 główne szczyty tego regionu: Giewont, Babią Górę, Turbacz i Trzy Korony. Mogą też wybrać się na Sycylię, gdzie zobaczą sycylijskie parki narodowe, wulkan Etna i przespacerują się uliczkami malowniczych miast tej wyspy – Palermo, Katanii oraz Trapani. Lecz Stary kontynent to nie jedyne tereny, dostępne dla nieprofesjonalnych turystów – bez problemu dadzą sobie rade również w czasie wycieczki do Namibii czy w Himalaje.

Nasza siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]