Z czego produkuje się kosmetyki naturalne?

Z czego produkuje się kosmetyki naturalne?

Tutaj kupisz kosmetyki ekologiczne

W ostatnich latach nastąpiła moda na produkty ekologiczne i naturalne. Chcemy, by nasze kosmetyki nie tylko były skuteczne i pięknie pachniały, ale także aby zawierały łagodne dla ustroju składniki.

Atuty kosmetyków naturalnych

Produkty, które powstały z czystych ekologicznie roślin, cieszą się coraz większą popularnością. rezygnujemy składników syntetycznych i chemicznych, szukając równowagi dla naszych zmęczonych zanieczyszczeniami środowiska skóry i włosów. Kosmetyki ekologiczne nie powodują alergii, nie mają duszącego, sztucznego zapachu oraz doskonale się wchłaniają. Pakowane są zazwyczaj w przyjazne środowisku opakowania, a więc pomagają nam chronić Ziemię.

Jaki jest skład kosmetyków ekologicznych?

Do produkcji kosmetyków ekologicznych wykorzystuje się naturalne olejki (np. macadamia, migdałowy czy arganowy, ale też mniej spotykane oleje z mandaryki czy rokitnika), probiotyki, witaminy, wyciągi z roślin (np. hibiskus, lawenda). W przeciwieństwie do fabrycznie wytwarzanych kosmetyków, wielką wagę przykłada się do pochodzenia składników oraz idealnej harmonii między niezbędnymi elementami mającymi wpływ na zachowanie świeżości a użyciem jak największej ilości składników bliskich naturze.

Jakie kosmetyki naturalne łatwo nabyć w Polsce?

Największym asortymentem szczycą się świetnie wyposażone sklepy online. Znajdziemy w nich zarówno profesjonalne produkty do makijażu, jak i kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy – balsamy nawilżające, kremy naturalne, oczyszczające peelingi, łagodne olejki do kąpieli. Nie może też zabraknąć artykułów wzmacniających włosy, takich jak szampony, naturalne maski do włosów, odżywki oraz inne kosmetyki dedykowane do pielęgnacji loków.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]