Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

Więcej o etykietach na wódkę na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego źródła najczęściej wręczanym i, rzecz jasna, równie ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać butelki na Sylwestra, imieniny lub ślub. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, gdy inni goście przyniosą to samo?

Etykiety butelki – podziękuj znajomym i rodzinie

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko stoją na stołach, ale również przyjęło się, że młoda para wręczają swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki podarunek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia wdzięczności za przybycie na ceremonię. Ale takie butelki z wódką mogą także przerodzić się w wartościową pamiątkę, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba personalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, zamieszczając na nich informację o podziękowanie za obecność, dniu i miejscu ślubu lub imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety na butelki można kupić w różnorodnych wzorach i barwach, więc bez trudu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od imaginacji kupującego. Naturalnie spersonalizowane etykiety na bimber czy inne napitki wyskokowe można zastosować nie tylko przy okazji wesela – są znakomite na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym czy wieczorze kawalerskim.

Oznaczaj swoje trunki ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym nadrukiem można ozdabiać flaszki z domowej piwniczki. Jeśli przetwarzasz swoje nalewki, wina bądź soki i dzielisz się nimi ze znajomymi czy też rodziną nawet bez okazji, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę każdej flaszki. Na dodatek butelki można również oznaczać używając różnobarwnych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]