Słój z kranikiem – coraz modniejszy sposób podawania napojów

Słój z kranikiem – coraz modniejszy sposób podawania napojów

Dowiedz się, gdzie zamówić słój z kranikiem.

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych trunków i deserów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, które posiadają mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je użyć? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają duże pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on często wykorzystywany do podawania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania soków, oranżad, kompotów i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego plusem jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]