Przewoź bagaże bezpiecznie – boxy dachowe

Przewoź bagaże bezpiecznie – boxy dachowe

Chcesz kupić boxy dachowe? Odwiedź tę stronę.

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca transport znacznej liczby walizek, sprzętu turystycznego i sportowego oraz innych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty narciarskie i rowerowe, modele podstawowe na relingach, a także belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy produkty wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, korozję czy zniszczenia. Niezwykle popularne są też boxy dachowe o opływowej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas jazdy. Rzecz jasna, typ bagażnika powinien być dopasowany do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z trzech stron

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz specjalne paski transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo ciężkich trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają dużą pojemność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo komfortowe. Wybrane boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest łatwe i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien z nich korzystać?

Transport bagażu na dachu samochodu to użyteczne rozwiązanie, które stosuje szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają najczęściej osoby aktywnie spędzające wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce też na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których ze względu na swoją długość nie umieścimy w środku auta.

Nasza siedziba:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]