Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

Organizujesz imprezę na świeżym powietrzu i zastanawiasz się nad odpowiednim zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie funkcje mają pawilony ogrodowe i na co trzeba zwrócić uwagę przy doborze namiotu.

Pawilony ogrodowe – jakie mają zastosowanie?

Obecne na rynku pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzają się podczas rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach, rocznicach, weselach w plenerze, urodzinach, złotych godach i innych znaczących wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, a także modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale także przed intensywnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości może również zapobiec kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne oraz sezonowe, które posiadają wodoodporne poszycie. Dobór stosownego modelu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Proste w montażu i trwałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się wzmocnioną konstrukcją i mogą uchować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a łatwy montaż oraz demontaż pawilonu powodują, że poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają również ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całego szkieletu.