Paska do rąk – usuń szybko uporczywe zabrudzenia ze skóry dłoni

Paska do rąk – usuń szybko uporczywe zabrudzenia ze skóry dłoni

Jeśli szukasz pasty BHP, koniecznie sprawdź http://bit.ly/2EkXWOK.

Rzemieślnicy, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, pracownicy warsztatów samochodowych czy kominiarze – to zaledwie kilka grup zawodowych mających styczność z substancjami, które ciężko usunąć ze skóry. Są nimi głównie różnego rodzaju farby, smary, sadze, oleje, a także, w mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Pracodawcy takich osób są zobowiązani do udostępnienie im środków czystości umożliwiających eliminację takich pobrudzeń. Najbardziej skuteczna jest w takim przypadku pasta do rąk.

Pasty BHP – działanie i ich skład?

Pasta do rąk różni się od innych środków myjących stosowanych na co dzień w naszych domach. Jako że jest używana do usuwania bardzo trwałych zabrudzeń, musi charakteryzować się stosownymi właściwościami trącymi. Z tego powodu producenci past tego rodzaju dodają do nich specjalnie dobranych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, które usuwają brudzące substancje z porów skóry. Zarówno środki myjące wykorzystane w paście do mycia rąk, podobnie jak substancje, które one usuwają, mają drażniące działanie. Dobrze więc, żeby pasta zawierała także substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Komu przydadzą się pasta do mycia rąk?

Jak już napomknęliśmy, pasta do mycia rąk ma zastosowanie zwykle w zakładach rzemieślniczych, przemysłowych i usługowych. Rzecz jasna przyda się także w domu – okaże się niezastąpiona w czasie porządków bądź w przydomowym „kąciku” majsterkowicza. W takich przypadkach warto sięgnąć po nieduże opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają zaś bardziej oszczędne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kg preparatu.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]