Naszyjnik z przesłaniem – modne celebrytki

naszyjniki celebrytki, celebrytki

Bardzo modne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą młodsze i starsze kobiety. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane powoduje, iż każda pani może znaleźć wariant idealny dla siebie. Można spodziewać się, iż moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszystkich ubiorów oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym jest ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek i aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie przejęły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – złota, srebra, jak również srebra powleczonego złotem, a zatem mogą je zakupić wszystkie kobiety chcące mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują portfelem. Duży wybór wariantów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – najczęściej niesie też z sobą przesłanie, zawarte w symbolice jej zawieszki albo grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka ma swe własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to serduszko, gwiazda, kółeczko pełne lub z dziurką, słonik, żyletka i symbol nieskończoności. Panie zazwyczaj dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, ale też odpowiedniej symboliki. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest wyrazem niepokorności i nieprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest to, że pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego są materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]