Namioty magazynowe – ława rozbudowa powierzchni magazynowej

Namioty magazynowe – ława rozbudowa powierzchni magazynowej

Rozwój firmy zwykle wiąże się z potrzebą zwiększenia używanej przez nią powierzchni. O ile w przypadku pomieszczeń biurowych nie powinno to sprawić trudności, to mogą one pojawić się, kiedy niezbędna będzie rozbudowa magazynów. Istnieją na szczęście skuteczne metpdy na to, by zrobić to niskim nakładem funduszy i czasu. Kiedy warto postawić na namioty magazynowe, które mimo szybkości budowy i niskiej ceny oferują funkcjonalność i przestrzeń na poziomie murowanych lub stalowych hal.

Całoroczny magazyn namiotowy

Aby móc cieszyć się z tych zalet, wybierając magazyn namiotowy upewnijmy się, że jest on przystosowany do użytku przez cały rok. Aby dany namiot sprawdzał się zarówno zimą, jak i latem, musi być on posiadać stabilną konstrukcję wykonaną ze stali nierdzewnej z niezawodnym systemem instalacji jej poszczególnych elementów. Szczególnie istotne okazują się cechy materiału, z którego wykonano poszycie. Musi on radzić sobie w kontakcie z promieniami słonecznymi, ale też być wytrzymały na niszczycielskie działanie gradu, deszczu, wiatru oraz śniegu. Przydatnym elementem wyposażenia jest także system zapobiegający skraplaniu się wody wewnątrz namiotu.

Namiot magazynowy – wymiary

Magazyny namiotowe dostępne w różnych wariantach, co ułatwia dobór obiektu odpowiedniego do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Długość takich namiotów waha się przeciętnie od 4 do 100 metrów, zaś szerokość wynosi od 3 do 8 metrów. Warto też dodać, że w razie potrzeby w łatwy sposób można powiększyć bazę magazynową, łącząc kilka namiotów w większy obiekt za pomocą dedykowanego systemu.