Jakie zamienniki kapsułek A Modo Mio znajdziemy w sprzedaży?

lavazza a modo mio kapsułki

Marek wytwarzających kawę są setki, jednakże Lavazza ciągle mieści się na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Nieliczne osoby wiedzą, że początek firmy Lavazza sięga końca XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ nabył mały obiekt handlowy, gdzie przetwarzano ziarna kawowca i produkowano ich niepowtarzalne mieszanki. Zdobyły one ekspresowo serca rezydentów miasta. Sto lat później firma Lavazza w dalszym ciągu oczarowuje smakiem swoich mieszanek, wytyczając trendy także w zakresie kapsułek z kawą.

Kapsułki z kawą Lavazza A Modo Mio – można zamówić ich zamienniki

Ekspresy do kawy w kapsułkach z kolekcji Lavazza A Modo Mio są w tej chwili jednymi z najpopularniejszych. Wykorzystywane są one zarówno w naszych domach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą zaparzenie pachnącej, pysznej kawy zajmuje zaledwie moment. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednak używać wyłącznie z kompozycji smaków sprzedawanych przez tego producenta. Dziś na rynku znaleźć można mnóstwo zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Nierzadko kosztują one mniej, ale nadal cechuje je ciekawy aromat.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – kompozycje arabiki i robusty

Mnóstwo zamienników kapsułek A Modo Mio odkryjemy w asortymencie Italian Coffee, marki która także pochodzi z Włoch i zajmuje się sprzedażą kaw w kapsułkach do wielu modnych ekspresów tego typu. Oferuje ona zarówno kawy będące aromatyczną kompozycją arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej połączeniem z robustą (Avarizia Delicato lub Napoli Ristretto), jak również napoje o smaku kawy z mlekiem (Cortado Macchiato), tradycyjnego włoskiego alkoholu (Sambuca) i organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio).

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]