Jakie przedłużane rzęsy wybrać?

Jakie przedłużane rzęsy wybrać?

Jeśli chcesz kupić sztuczne rzęsy, zobacz tutaj.

Długie i bujne rzęsy to najlepsza wizytówka kobiety. Współcześnie także panie, których natura nie obdarowała wyrazistą oprawą oczu, mogą onieśmielać zniewalającym spojrzeniem – wystarczy, że użyją sztucznych rzęs. Z jakich materiałów są one wytwarzane i jaka jest ich wytrzymałość?

Przedłużane rzęsy – z jedwabiu, a może z futra norek?

Sztuczne rzęsy to pewna i łatwa metoda na wspaniałe wykończenie makijażu. Chcesz uzupełnić kosmetyczkę o najwyższej jakości przedłużane rzęsy, które zapewnią długotrwałe i zapierające dech rezultaty? Rekomendowanym rozwiązaniem są rzęsy na pasku albo w formie kępek. W pierwszym wypadku wystarczy nalepić pasek do powieki górnej nieco ponad linią naturalnych rzęs – rezultat jest błyskawiczny. Sztuczne rzęsy w kępkach są przeznaczone natomiast do zagęszczania rzęs, ale można je wykorzystać wyłącznie na zewnętrznych kącikach powiek. Obecne w sprzedaży warianty rzęs są produkowane z naturalnych materiałów, jak np. wyjaławiane ludzkie włosy, włoski z futra norek czy też proteiny jedwabiu, ale także z najwyższej klasy polimerów, przykładowo z poliestru. Obecnie powodzenie zyskują również rzęsy wegańskie.

Przedłużane rzęsy – nie zapomnij o akcesoriach

Sztuczne powinny być delikatne, aby nie przeciążać powieki i gwarantować maksymalny najwyższy komfort, a zarazem łatwe aplikacji i bardzo mocne. Na rynku dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty kilkukrotnego użytku wspaniale sprawdzające się na szykownych kolacjach. Masz już przedłużane rzęsy? Miej na uwadze, iż do ich nakładania konieczne są odpowiednie przybory – pęseta oraz klej, który nie wywoła uczulenia. Po ściągnięciu sztucznych rzęs, powinno się również nałożyć na skórę specjalną odżywkę wzmacniającą prawdziwe włosy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]