Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Dowiedz się, gdzie nabyć części do Renault

Auta Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – które często się psują?

Kupiłeś wyśniony samochód i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli tego producent są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach www. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, podwozia, silnika i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego elementu skarżą się właściciele Clio. Podobne problemy mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające elementy.

Nasza siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]