Drzwi drewniane – estetyczny design i duża funkcjonalność

Drzwi drewniane – estetyczny design i duża funkcjonalność

Drzwi drewniane wewnętrzne kupisz na www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/.

Drzwi drewniane to wciąż wspaniałe rozwiązanie, stosowane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach zaaranżowanych w tradycyjnym stylu. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Prezentujemy kluczowe cechy i alternatywę produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane przetrwają dziesiątki lat

Drewno to ekologiczny surowiec, który poprawnie konserwowany przetrwa w nienagannej kondycji nawet kilkanaście lat, a zastosowany jako detal aranżacji pomieszczenia powoduje, że jest ono bardziej intymne i przytulne. Obecna technologia pozwala doskonale łączyć właściwości drewna z wymogami współczesnego konsumenta, co skutkuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się eleganckim wyglądem i wysoką funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się niskim poziomem rozszerzalności (czyli nie ulegają odkształceniu) oraz odpowiednią izolacją cieplną. Opcja wykończenia ich wierzchniej warstwy jakimkolwiek kolorem, lakierem lub bejcą sprawia, iż tego rodzaju drzwi zauważymy w pomieszczeniach wszelkiego typu – zarówno urządzonych w stylu industrial, jak i apartamentach zaprojektowanych we współczesnej, skandynawskiej stylistyce. Na rynku dostępne są drzwi drewniane wykonane z mahoniu, dębu oraz sosny, impregnowane lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wzory z progiem lub bez oraz wiele innych odmian, które zachwycają walorami estetycznymi i wyśmienicie wyglądają przez dziesięciolecia.

Szyby ornamentowe i witrażowe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? Potrzebujesz zamontować w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub nieszablonowych wymiarach? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji rekomenduje się zlecić to zadanie kompetentnym producentom, którzy świadczą bezpłatny pomiar, fachowe doradztwo, a także możliwość wykonania projektu na jednostkowe zamówienie. Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym daje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta i przykładowo wykończyć je szkłem – m.in. szybami bezpiecznymi, wypukłymi czy ornamentowymi, co wyraźnie zwiększa ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają również wyposażone w zamek w postaci wkładki, a drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]