Drukarki 3D najlepszych producentów znajdziesz w sklepie CadXpert

Drukarki 3D najlepszych producentów znajdziesz w sklepie CadXpert

Kompletny asortyment sklepu z drukarkami 3D przejrzysz na cadxpert.pl

Jednym z wiodących na krajowym rynku podmiotów, który rozpowszechnia technologię druku 3D jest CadXpert. Najistotniejszą sferą działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie ma urządzenia do drukowania przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Drugim filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: skanowanie 3D, projektowanie 3D i drukowanie 3D. Znajdujące się w ofercie sklepu drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: FDM, SLA i PolyJet, natomiast usługi druku 3D są realizowane w technologiach DMLS, PolyJet, SLA, SLS oraz FDM.

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, jak również wyłącznym dystrybutorem urządzeń marki Formlabs oraz drukarek 3D marki MakerBots. Posiada największą w Polsce ofertę sprzętu do drukowania przestrzennego – powyżej dwudziestu modeli drukarek 3D oraz kilkanaście różnych skanerów 3D. Co więcej CadXpert maobszerną ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym też tworzywa wysoko specjalistyczne, takie jak: Nylon 12 CF, Ultem 1010 oraz pozostałe (inżynieryjne, elastyczne, biokompatybilne, dentystyczne itd.). Poza materiałami eksploatacyjnymi i akcesoriami CadXpert posiada również żywice fotopolimerowe, filamenty i pozostałe tworzywa używane do druku 3D.

CadXpert – szeroka obsługa posprzedażowa

Oferta firmy CadXpert jest skierowana zarówno do użytkowników indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot), jak i specjalistów, przedsiębiorców oraz reprezentantów różnych sektorów (sprzęt firmy Stratasys). Firma CadXpert działa jako sklep internetowy, udostępnia także showroom zlokalizowany w Krakowie. Wszyscy, którzy potrzebują skonsultować ze specjalistami możliwości technologiczne konkretnego urządzenia z oferty CadXpert, swoje projekty bądź są po prostu zaintrygowani procedurą druku 3D, powinni zajrzeć do krakowskiego punktu. CadXpert zapewnia również kompleksową obsługę posprzedażową: serwis (w tym także pogwarancyjny), przeszkolenie w obsłudze kupionych drukarek 3D czy pomoc techniczną oraz merytoryczną.

Drukarki 3D – nie tylko dla ogromnych koncernów

Jaką wysokość osiągają ceny narzędzi do druku 3D – skanerów i drukarek 3D? Profesjonalny skaner bądź drukarka kosztują tyle, iż już nieduże albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie na nie pozwolić. Inwestycja w profesjonalne narzędzia do druku przestrzennego błyskawicznie się zwróci – w przypadku branż, takich jak stomatologia, motoryzacja, medycyna oraz odlewnictwo, samodzielne drukowanie i prototypowanie, a nie outsourcing tych czynności, będzie znaczną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor urządzeń do druku przestrzennego wciąż ewoluuje – a co za tym idzie, pojawiają się nowatorskie technologie i rozwiązania, na które kiedyś było stać jedynie ogromne korporacje. Dziś – dzięki spadkowi cen drukarek 3D oraz materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają też niewielkie firmy, te z o wiele skromniejszym budżetem. Sprzęt do druku 3D są nieustannie rozwijane i ulepszane, z roku na roku spada koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do drukowania 3D ma mnóstwo zalet, do głównych z nich zaliczyć można zmniejszenie kosztów oraz przyspieszenie procesu produkcji.

Nasza siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]