Derka dla konia – wybieraj z szerokiego asortymentu

Derka dla konia – wybieraj z szerokiego asortymentu

Jeśli szukasz derki dla konia, koniecznie sprawdź horse-trade.pl

Derki to okrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny, a także ochronę przed owadami lub kurzem. Jakie modele derek można dzisiaj zamówić w internetowych sklepach jeździeckich? Czym się wyróżniają?

Derki dla koni – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego zad, tułów, a w niektórych modelach również szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, polarowe, osuszające, stajenne, a także padokowe. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często używane są również derki wykonane z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe chronią zwierzę przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę poruszania się.

Derka dla konia – dobieramy dodatkowe akcesoria

Właściwa derka to nie wszystko – ważne są też profesjonalne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie na miejscu, a także zapewniają koniowi dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie między innymi wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wybrany adres gwarantuje maksymalną wygodę zakupów.

Nasza siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]