Czy można kupić kompatybilne kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Czy można kupić kompatybilne kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Tchibo Cafissimo kapsułki, znajdziesz na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/.

Metoda parzenia kawa w kapsułkach została opracowana ponad czterdzieści lat temu i pomału zdobywała sobie tysiące zwolenników. Ten praktyczny system pozwala na zaparzenie napoju wysokiej jakości bardzo prostą metodą – trzeba umieścić kapsułkę z kawą w zasobniku w ekspresie, dodać wodę do pojemnika i już po minucie można delektować się pobudzającym napojem.

Kawy single origin z Brazylii i Etiopii – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Istnieje parę systemów takiego przygotowywania kawy. Ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych globalnie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo różnią się kształtem od innych, co przez narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w nie u jednego dostawcy. Problem ten dotyczył każdego systemu w kapsułkach, jednak w ostatnich latach oferowanych jest w sprzedaży – także w Polsce – sporo ich zamienników. Producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W tym systemie firma ta posiada linię kaw single origin, zwanych inaczej kawą speciality. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, że pochodzą z jednej uprawy, gatunku i zbioru. Smak takiej kawy jest unikatowy, ponieważ wytworzyło go wiele różnych czynników, m.in. konkretna pogoda , która panowała w danym roku. Mieszanie kaw single origin z mlekiem czy dodatkami aromatyzującymi zabija ich specyficzny nuty smak. W sklepach kupimy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Brazylii i Nikaragui (100% arabika), a także Angoli (100% robusta). W tych ziarnach mocno odczuwalne są naturalne nuty kwiatowe, kakaowe oraz czekoladowe.

Ile kosztuje kawa z zamienników kapsułek Tchibo Cafissimo?

Urządzenia do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w urzędach czy pensjonatach, jak i w domu. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wygórowany i zazwyczaj mieści się w przedziale 1-1,40 zł. Świadczy to, iż taka kawa jest kilkukrotnie tańsza niż identyczny napój serwowany na stołówkach w biurze czy w kafejkach w galerii. Rozsądne ceny i nietuzinkowe wzornictwo urządzeń na kapsułki powodują, że z roku na rok częściej znajdują one miejsce w naszych kuchniach. Z ich pomocą zaserwujemy koleżankom wysokiej jakości napój w trakcie weekendowych spotkań, a przy tym sami będziemy cieszyć się filiżanką takiej kawy każdego poranka, bez lęku o wysokie koszty. Jeżeli chcemy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy zawsze czy będą nadawać się do posiadanego przez nas sprzętu.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]