Balony do wina – rodzaje i zastosowanie

Balony do wina – rodzaje i zastosowanie

Chcesz zamówić baniak na wino? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Balon na wino to znakomity prezent dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Balon do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako oryginalny prezent dla bliskich – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin, urodzin czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również idealna dekoracja stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, wesela, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal baniak do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chcesz poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom na wino bez trudu przeniesiesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. 5-litrowe gąsiory na wino wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]