Vitberg – poznaj polskiego producenta zestawów do wibroterapii

Vitberg – poznaj polskiego producenta zestawów do wibroterapii

Kliknij tu jeśli jesteś zainteresowany marką Vitberg

Z biegiem la wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych obszarach:rehabilitacji, kosmetologii czy sporcie wyczynowym. Mało kto jednak wie, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, sportowcom i lekarzom.

Vitberg – aparaty do wibroterapii rodzimego producenta

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ wytwarza się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja składa się z kilku działów, m.in. z: wykrawalni, działu elektroniki, montowni i szwalni. Zaprojektowanie urządzenia zabrało wiele lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne części poddawane są wielu testom. Okrycie modułów wykonane jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest wytrzymała i łatwa do dezynfekcji.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z aparatów firmy Vitberg składających się z urządzenia bazowego, pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do właściwego ułożenia pacjenta w czasie sesji terapii wibracyjnej.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]