Vitberg – otwarcie pierwszej Pracowni Wibroterapii

Vitberg – otwarcie pierwszej Pracowni Wibroterapii

Na youtube.com/watch?v=UjB6L8FIPG4 znajdziesz wszystko, co warto wiedzieć o marce Vitberg

W 2018 roku na krakowskim AWF-ie zaczęła działać pierwsza Pracownia Wibroterapii. Projekt zaistniał przy współudziale nowosądeckiej firmy Vitberg.

Badania i zajęcia dydaktyczne z aparatami marki Vitberg

Pracownia Wibroterapii powstała z zamiarem przeprowadzania badań naukowych nad wpływem wibroterapii na organizm człowieka. Będą w niej także prowadzone zajęcia dydaktyczne dla studentów uczelni z dziedziny kosmetologii, odnowy psychosomatycznej i fizykoterapii. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+, w które zaopatrzona została Pracownia Wibroterapii, posłużą jednocześnie do regeneracji zawodników. krakowskiej pracowni przyczyniła się do tego, że aparaty Vitberg zaczęły testować AWF-y w Gdańsku i w Warszawie.

W jakich badaniach zostaną wykorzystane aparaty firmy Vitberg?

W najbliższych latach rezultaty badań mogą przysłużyć się do doskonalenia terapii pacjentów czy optymalizacji treningów sportowców wyczynowych. Z pewnością w Pracowni Wibroterapii przeprowadzane będą badania z zakresu biochemii i fizjologii. Obserwacji poddane będzie oddziaływanie terapii wibracjami na mikrokrążenie i stany zapalne stawów. Rezultaty analiz będą zestawiane z wynikami uzyskiwanymi przez laboratoria z innych stron świata.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]