„Uroda i Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

„Uroda i Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Sprawdź Vitberg opinie na http://bit.ly/2QJ4Lg9

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadzili autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po trzydziestodniowym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – opinia autorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest łatwy do instalacji. Dosłownie chwilę po podłączeniu poszczególnych elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania wpływają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg opracował także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach stosowania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie miesięcznego testu – utratę wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować również przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]