Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Kto Cię wyleczy”

Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Kto Cię wyleczy”

Tu uzyskasz więcej szczegółów o marce Vitberg

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom odczuwającym ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy w pozycji siedzącej? Zapoznaj się z opinią redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – konkurencja dla tabletek przeciwbólowych?

Podczas pracy przed komputerem często odczuwamy zesztywnienie ramion i szyi, uczucie obciążenia nóg czy bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ruchu, gdyż brak czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których ból staje się uciążliwy. Moduły urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w wibracje nogi, plecy, biodra, kolana lub szyję. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także relaksuje, co przekłada się na obniżenie poziomu stresu i mocniejszy sen. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm, który wspomaga odchudzanie.

Urządzenie RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego i pięciu dodatkowych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną zaletą urządzeń marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów bądź wybrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]