Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Testy outdoorowe”

Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Testy outdoorowe”

Co powinieneś wiedzieć o marce Vitberg?

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej intensywności, pozwala wyraźnie poprawić komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu szyi, kręgosłupa czy nóg. Urządzenia masujące polskiej firmy Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Moduły Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który składa się z części bazowej (koniecznej do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, ale również będzie służył do relaksacji i walki z symptomami stresu.

Urządzenie wykonane jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane komponenty i materiały w większości produkowane są w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom intensywności drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]