Szkolenia pierwszej pomocy

Szkolenia pierwszej pomocy

Kursy z pierwszej pomocy zyskują coraz większą popularność. Różnią się pod względem ceny, metod nauki i zakresu, dlatego warto dowiedzieć się wcześniej, co jest szczególnie ważne przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – komu się przydadzą?

Kurs z pierwszej pomocy przyda się każdemu. Nie wszyscy musimy umieć grać na skrzypcach albo mówić po hiszpańsku, jednak każdy powinien nauczyć się niesienia pomocy drugiemu człowiekowi w sytuacji zagrożenia. Bez względu na wiek warto wiedzieć, jak unieruchomić zwichniętą nogę lub jak przeprowadzić resuscytację. Świadkiem groźnego zdarzenia możemy być zawsze: w drodze do pracy, na wycieczce, w szkole. Szczególnie ważne jest, byz kursu 1. pomocy skorzystali nauczyciele, a także pracownicy korporacyjni.

Szkolenia z pierwszej pomocy – ile zapłacisz?

Koszt szkolenia z 1. pomocy jest zależnazależy od jego liczby godzin oraz liczby wielkości grupy. Im więcej godzin zajęć oraz uczestników, tym koszt przypadający na 1 uczestnika jest mniejszy. Jednakże, im mniej uczestników, tym więcej praktycznej wiedzy przyswoimy. Możemy oczekiwać zniżek w przypadku zajęć dla kilkunastu osób. Co więcej, w Sieci można znaleźć też kursy otwarte – dla nawet stuosobowych grup. Nie musimy organizować szkolenia i zbierać grupy, a jedynie zapisujemy się na pasujące nam szkolenie.